При виробництві обладнання під брендом URBAN Monkeys всі металеві частини конструкції перед фарбуванням проходять антикорозійну підготовку.

Ми хочемо, щоб заінвестовані Вами гроші приносили користь для дітей якнайдовше!

Раді повідомити, що URBAN Monkeys починає співпрацю з виробником водних парків VORTEX і буде представляти їх продукцію на території України!
 
Тепер ми зможемо Вам запропонувати не тільки сучасні ігрові майданчики, а і рішення для водяних ігор під час спекотних літніх днів!
 
Є дуже класні рішення не тільки для водяних парків, але і для готелей, міських парків і центральних зон міста!
Спортивні майданчики
VERTEX
Канатні піраміди
Вбудовані батути
Ігрові будиночки
HEXA
Каруселі
Комплектуючі та аксесорія
Окремостояче ігрове обладнання
Штучне покриття
Спортивні майданчики
VERTEX
Канатні піраміди
Вбудовані батути
Ігрові будиночки
HEXA
Каруселі
Комплектуючі та аксесорія
Окремостояче ігрове обладнання
Штучне покриття

Спортивні майданчики

Вуличні спортивні майданчики для Воркаута

Спортивні майданчики на вулиці – це класна альтернатива тренажерним залам. Займаючись спортом на свіжому повітрі, ви зміцнюєте і закаляєте своє тіло.

При моделюванні лінійки спортивного обладнання ми зупинились на простому болтовому кріпленні для елементів зі стійками. Це дозволяє надійно закріпити обладнання і залишає доступною вартість продукції. А це дуже потрібно українському ринку.

Компанія URBAN Monkeys виготовляє якісні спортивні майданчики для облаштування стадіонів, шкільних та дворових територій, а також для приватного використання.

Лінійка виробів HEXA

Ігрові комплекси HEXA – це захоплива подорож для дослідників незвіданих космічних просторів. В маленьких відвідувачів є нагода побувати в модулях космічної станції, роздивитись через ілюмінатор космічний грунт і спуститись на поверхню для проведення досліджень.

Старші – можуть перевірити свою фізичну підготовку, долаючи канатні підйоми між модулями, та ознайомитись з гравітацією завдяки тунельним спускам.

HEXA стане магнітом сучасного ігрового простору і забезпечить дітей цікавим дозвіллям впродовж тривалого часу.

Лінійка виробів VERTEX

Трубно-канатні конструкції VERTEX – новий цікавий вид обладнання для дитячих та ігрових майданчиків. Завдяки різним розмірам, формам та комбінаціям з іншими типами обладнання можна створювати ексклюзивні та надзвичайно цікаві варіанти для гри та облаштування ігрового простору. Канатні драбини, тунельні переходи і гірки можна легко поєднувати в комплекс з трубно-канатними конструкціями. Це чудовий різновид обладнання для гри та занять спортом на свіжому повітрі.

Візуальна прозорість конструкції дозволяє лишати простір майданчиків відкритим, а батькам почуватись спокійно, тримаючи дітей в полі зору.

Таке обладнання на дитячому чи ігровому майданчику дозволить розвинути дрібну моторику рук, балансування, координацію та спритність, а також логічне мислення та концентрацію. Дітям обов’язково сподобається!

Трубно-канатні конструкції призначені для дітей віком від 6 років.

Канатні піраміди

Канатна піраміда – це альтернатива деревам, які діти полюбляють використовувати для вертикального сходження. Але у випадку канатної конструкції – безпека на першому місці. Надійна опора та міцні канати, які перетинаються у різних площинах, запобігають падінню з великої висоти і дозволяють дітям поринути в безпечний варіант альпінізму.

Таке обладнання на дитячому чи ігровому майданчику дозволить розвинути дрібну моторику рук, балансування, координацію та спритність, а також логічне мислення та концентрацію. Крім того, на піраміді можуть одночасно перебувати кілька дітей. Сидячи поряд і спілкуючись, вони можуть розвивати свої соціальні навики, навики командної роботи, а також розвивати уяву, вигадуючи нові сценарії для ігор. Для сидіння на канатних конструкціях можуть бути встановлені надійні гумові сидіння.

Канатні піраміди можна комбінувати з додатковим обладнанням: канатними драбинами, тунельними переходами, тунельними гірками та ін. Це дозволить створити цікаві комплекси ігрових зон, які обов’язково приваблять та зацікавлять маленьких дослідників життя.

Вбудовані вуличні батути

Вбудовані батути – це елементи для зовнішнього використання, які не мають огороджувального бар’єра, оскільки монтуються безпосередньо в грунт. Вони є безпечнішими за звичайні батути завдяки зменшенню висоти падіння та амортизуючому покриттю по периметру.

Батути гарантують цікаве та безпечне дозвілля дітям від 4 років та дорослим, вага яких не перевищує 130кг.

Вбудовані батути можуть бути різних форм та розмірів, що дозволяє створювати «батутні маршрути», враховуючи особливості ділянки. Також можна поєднати батути з іншими елементами ігрового простору. Це дозволяє урізноманітнити будь-який майданчик і створити цікаві сценарії для гри.

Важливою перевагою вбудованих батутів виробництва URBAN Monkeys є тип ламелі, яка створює поверхню для стрибків з щілинами невеликого розміру. Це запобігає потраплянню під батут сміття чи бруду, та дозволяє зменшити частоту сервісного обслуговування.

Діти люблять стрибати і ми можемо надати їм можливість стрибати цікаво та безпечно!

Ігрові будиночки

Нова лінійка ігрових будиночків від URBAN Monkeys містить в собі багато видів активностей в компактному розмірі.
Ця лінійка складається з двох забудов для дітей віком від 6 місяців до 2 років та від 2 до 5 років відповідно.

В той час, як старші діти будуть спускатись з гірки, зазирати в ілюмінатор або лазити по скелелазних кріпленнях, менші дітки зможуть запросити гостей за столик і приготувати для них на дитячій кухні іграшкові смаколики. А ще можна цікаво проводити час біля графітної дошки, малюючи різні фігури або кривлятись біля безпечного дзеркала.

Ця лінійка ігрових будиночків допомагає охопити кілька критичних періодів розвитку дитинства, що робить її ідеальним рішенням для розвитку дітей, центрів раннього навчання, дитячих майданчиків та шкіл.

Каруселі

Цікаві каруселі можуть стати родзинкою будь-якого ігрового простору. Це чудовий різновид обладнання для гри та занять спортом на свіжому повітрі. Вони допомагають розвивати дрібну моторику рук, координацію та спритність, утримування балансу.

Компанія URBAN Monkeys пропонує канатні каруселі з суцільною основою, виготовленою з ламінованого вологостійкого фанерного листа або з гумової крихти.

Обертовий механізм каруселі є довговічним, стійким до зношування та закритим від впливу зовнішнього середовища.

По індивідуальному замовленню ми можемо виготовити металеву частину каруселі з нержавіючої сталі.

Карусель є елементом, який може одночасно використовуватись кількома дітьми. Це дуже важливо для громадських майданчиків, де може перебувати велика кількість дітей і усім потрібно забезпечити місце для цікавого дозвілля.

Окремостояче ігрове обладнання

Компанія URBAN Monkeys має широкий спектр окремостоячого ігрового обладнання:

– гойдалки з підвісними сидіннями
– гойдалки – балансири
– каруселі
– гірки
– пісочниці
та багато іншого

Все обладнання виготовлено згідно європейського стандарту EN1176.

Широкий ряд сидінь для гойдалок

Як і самі конструкції ігрового обладнання, сидіння гойдалок також повинні відповідати нормам безпеки згідно EN1176:
– підвіси не повинні бути жорсткими,
– сидіння не повинні бути слизькими,
– сидіння повинне проходити спеціальні випробування згідно “Методу визначення ударної міцності для сидіння гойдалок”.

Тому ми не вигадуємо велосипед, а самостійно імпортуємо сидіння і інші комплектуючі, які мають сертифікати TUV і відповідають EN1176.
Доступні типи сидінь:
– звичайні гумові сидіння,
– дитячі сидіння-люльки,
– сидіння типу “Гніздо”,
– сидіння типу “Батьки-Дитина”,
– гнучкі сидіння для приватного використання,
– дитячі сидіння-люльки для приватного використання.

Покриття для майданчиків

Штучна трава для ігрових та спортивних майданчиків від голландського виробника Edel Grass

Edel Grass має понад 35 років досвіду на ринку майданчиків зі штучної трави та спортивних полів. Будучи досвідченим гравцем з самого початку, ми пропонуємо ринку високоякісні системи як для спорту, так і для відпочинку. Наші майданчики зі штучною травою для хокею, тенісу та футболу відповідають найсуворішим ігровим вимогам.
Разом з Edel Grass ми пропонуємо інноваційні та сучасні системні рішення, створюючи середовище, яке розвиває таланти, та допомагає досягати найвищих результатів без зайвих зусиль!

Безшовне EPDM покриття

Безшовне EPDM покриття (каучуко-поліуретанове покриття) набуло широкого використання, як безпечне і довговічне покриття для спортивних та дитячих ігрових майданчиків. Воно вкладається на підготовлене цементобетонне або асфальтобетонне покриття і може набувати будь-яких необхідних форм.

Виникли питання?

  [ Контактна інформація ]

  Зв'яжіться з нами

  Наші спеціалісти проконсультують Вас найближчим часом

  Call Now Button
  0
  Кошик
  • No products in the cart.