Пропонуючи нашим клієнтам комплексний підхід, ми в URBAN Monkeys не тільки виготовляємо обладнання для ігрових і спортивних майданчиків але і виконуємо комплекс будівельних робіт з оснащення бігових доріжок, стадіонів, футбольних полів, тенісних кортів, універсальних ігрових та спортивних майданчиків спеціалізованим штучним покриттям..

Співпрацюючи з нашими Партнерами ми надаємо послуги з підготовки проектної документації, яка є обов’язковою для якісного виконання робіт.

Наші партнери

Покриття для спортивних майданчиків
Покриття для ігрових і воркаут майданчиків
Кольори EPDM крихти та штучної трави
Малюнки на асфальтових і бетонних покриттях
Геопластика

Покриття для спортивних майданчиків

Штучна трава для футбольних полів та тенісних кортів від голландського виробника Edel Grass

Завдяки сучасним технологіям штучна трава вже мало чим відрізняється від натуральної та має цілий ряд переваг:

– Гра за будь-яких погодних умовах;
– Надійність і зносостійкість. Середньостатистичний термін експлуатації штучної трави – 13-15 років;
– Високоякісний ворс. Для виготовлення ворсу використовується волокно Thiolon (Нідерланди) – найкраще в світі на сьогоднішній день;
– Безпека. Штучний трав’яний газон, виготовлений з поліетиленового волокна LSR якості (LSR – низький опір ковзанню), є найбільш безпечним покриттям, на якому можна грати. Таке покриття знижує до мінімуму ризик травмування або пошкодження гравця при падінні.

Покриття для бігових доріжок та універсальних спортивних майданчиків

Покриття зі спрей системи – це шорстке та водопроникне поліуретанове покриття, яке розпорошується на поверхню вкриту переробленими гранулами SBR, або на вже існуюче покриття для відновлення на місці.
Під час процесу нанесення покриття з пульверизатора змішується з гранулами і розпорошується на поверхню. Покриття зі спрей системи широко використовується для бігових доріжок та універсальних спортивних майданчиків завдяки стійкості до стирання, низькому рівню технічного обслуговування та економічності.
Також для універсальних спортивних майданчиків може використовуватись інший тип системи SBR+EPDM, де верхній шар наноситься без використання спрей системи.

Покриття для ігрових і воркаут майданчиків

Яка необхідна товщина покриття?

Висота падіння

Товщина покриття

На ігрових майданчиках загальна товщина покриття повинна бути адаптована до критичної висоти падіння з ігрового обладнання.

На воркаут майданчиках існують різні вимоги до поглинання ударів з малих висот падіння. Для висоти падіння до 1 метра ми рекомендуємо 20 мм шар покриття, який забезпечує відмінний зовнішній вигляд та високий комфорт. Для висоти падіння до 1,5 м шар покриття має бути 40 мм. При висоті падіння вище 1,5 метра починають діяти такі ж норми, як і для дитячих майданчиків.

Згідно з европейським стандартом безпеки щодо покриття на майданчиках EN 1177 товщина покриття відносно висоти падіння має бути наступною:

Штучна трава для дитячих майданчиків від голландського виробника Edel Grass

Одним з найпростіших видів покриттів для дитячого майданчика може бути покриття зі штучної трави.

– Міцні фібрильовані волокна;
– 7 кольорів;
– ідеально для гнучких поверхонь і проектів з геопластикою;
– Сертифіковано до висоти падіння 3м з використанням амортизуючої підложки (висота підложки розраховується в залежності від висоти падіння).

Двошарове поліуретанове покриття SBR+EPDM для ігрових і воркаут майданчиків

Двошарове поліуретанове покриття (SBR+EPDM) – це сама широковживана система покриття для ігрових і воркаут майданчиків.
Базовий шар покриття робиться з переробленої гуми (SBR) і його товщина залежить від висоти падіння з обладнання, яке встановлене на майданчику.
Верхній шар покриття робиться з каучукової крихти (EPDM), яка має 24 кольори. EPDM крихта є набагато м’якшою, еластичнішою та безпечнішою за SBR

Малюнки на асфальтовій і бетонній поверхні

Ми всі пам’ятаємо, як в дитинстві гралися на власноруч намальованих крейдою на асфальті іграх. Завдяки сучасним технологіям ці малюнки можна зробити яскравими, довговічними і навчальними. URBAN Monkeys презентує свою нову лінійку малюнків для асфальтового і бетонного покриття.
Дані малюнки можуть стати класним рішенням, як для шкіл та приватних садків так і для сучасних житлових комплексів, ОСББ та готельно-санаторних закладів.

Геопластика для ігрових майданчиків

Все більшої популяності набуває архітектурне планування і перетворення рельєфу дитячого майданчика за допомогою штучно створених форм. Компанія URBAN Monkeys пропонує Вам послуги з розробки та реалізації унікальної ігрового простору!
При зміні рельєфу дитячого майданчика враховуються існуюча архітектура, естетичні та функціональні вимоги до об’єкту.
Ми застосовуємо різні технології зміни рельєфу з використанням травмобезпечного покриття з каучукової крихти EPDM або штучної (ландшафтної) трави та малих архітектурних форм.

Доступні кольори каучукової крихти EPDM

RAL 1001
RAL 3016
RAL 5018
RAL 6025
RAL 1006
RAL 3017
RAL 5019
RAL 6032
RAL 1012
RAL 4005
RAL 5024
RAL 7015
RAL 1013
RAL 5014
RAL 6000
RAL 7035
RAL 1015
RAL 5015
RAL 6011
RAL 8024
RAL 2011
RAL 5017
RAL 6017
RAL 9004
RAL 1001
RAL 3016
RAL 5018
RAL 6025
RAL 1006
RAL 3017
RAL 5019
RAL 6032
RAL 1012
RAL 4005
RAL 5024
RAL 7015
RAL 1013
RAL 5014
RAL 6000
RAL 7035
RAL 1015
RAL 5015
RAL 6011
RAL 8024
RAL 2011
RAL 5017
RAL 6017
RAL 9004

Доступні кольори штучної трави

Olive green
Field green
Reflex blue
Terra cotta
White
Black
Yellow

Виникли питання?

  [ Контактна інформація ]

  Зв'яжіться з нами

  Наші спеціалісти проконсультують Вас найближчим часом

  Call Now Button
  0
  Кошик
  • No products in the cart.